Produkty

Dubový barikový sud 225 l.

Barikové sudy sa vyrábajú z dubového dreva a vo veľkosti 225 litrov, dĺžka je 97 cm, priemer suda je 68 cm. Sud je okovaný s ôsmimi obručami, vo vnútri môže byť opálený na tri stupne a to na Medium (M), Medium plus (M+) a Heavy (H). Sudy nie sú lakované ani parafínované.
NOVINKA
Cena 420.00
Opálenie suda:

Cena bez DPH 350.00
DPH 20.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Slovinsko
Kód produktu 225
Dostupnosť na objednávku
KS


NOVINKA - barikové sudy štiepaný dub, sušený, 4-6 rokov za výhodné ceny
546.- Eur s DPH

Barikové sudy  sa vyrábajú z dubového dreva a vo veľkosti  225 litrov, dĺžka je 97 cm, priemer  suda je 68 cm.  Sud je  okovaný s ôsmimi obručami, vo vnútri môže byť  opálený na tri stupne a to na  Medium (M), Medium plus (M+) a Heavy (H).  Sudy nie sú lakované ani  parafínované.Barikové sudy majú dve základné prednosti a to – okysličovanie vína cez mikropóry dreva  a získavanie barikovej arómy pochádzajúcej čiastočne z dreva  a čiastočne  z opálenia.


Sudy sa odporúča používať na zretie vína maximálne  trikrát pričom barikový buket sa uvoľňuje vždy pomalšie a menej intenzívne.
Dozrievanie vína v barikových sudoch nie je možné nahrádzať inými metódami pretože výsledný efekt zaručí len kvalitné drevo a poctivá práca každého výrobcu sudov. Preto každý barikový sud a každé jedno barikované víno je originál.

Poslednú dobu sa používajú aj barikové  sudy z agátového dreva predovšetkým na biele vína a to kvôli tomu, že neobsahujú adstringentné taníny a aj vínu prospievajú peknou žltkasto-zelenkavou farbou.


Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód


MANDY spol. s.r.o.
Včelárske potreby

Ing. Katarína Bolčeková
Centrum 1746, 017 01 Považská Bystrica

tel: +421 918 882 135
email: bolcekova.katarina@gmail.com
MANDY spol. s.r.o.
Vinárske potreby

Ing. Katarína Bolčeková
Centrum 1746, 017 01 Považská Bystrica

tel: +421 918 882 135
email: bolcekova.katarina@gmail.com

Kontaktujte nás a vyžiadajte si ponuku

Kontakt

 

  

 Partneri:

 Náš top partner


  Naši partneri